HOŞGELDİNİZ


Çift Vidalı Extruder Üreticisi Polimer Teknik Mak Muh San Tic Ltd Sti uluslararası deneyimi ve mühendis kadrosu ile Plastik proses makinelerinde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Firmamız, plastik proses makinelerinin en önemlisi ve en yaygın kullanılanı Çift Vidalı Ekstruderler ve ekipmanlarının imalatını yapmaktadır.

Çift vidalı ekstruderler plastikten gıdaya, boya imalatından kimyasal özel formulasyon çalışmalarına, kozmetikten ilaç sektörüne kadar uzanan geniş bir kullanım alanına sahiptir. Makinelerimizin terminolojisi pompalama ve karışıma yöneliktir. Formüle edilmiş malzemeleri en verimli ve moleküler birleşme düzeyinde karıştırabilen, sürekli akış ile üretim yapabilen tek makinedir.

İmalatını yaptığımız Çift vidalı ekstruderlerin en yaygın kullanım alanı Plastik sektöründe olmaktadır. İmalatlarımız Laboratuar ölçeğinden endüstriyel üretim tesislerine kadar geniş bir ölçekte yer almaktadır.

Komple anahtar teslim sistemleri ile bütün süreç Polimer Teknik sorumluluğunda toplanmaktadır. Tek muhatap Polimer Teknik olup,  üretimden kurulum sürecine kadar olan süreç en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Firmamız Türkiye nin Bursa ilinde faaliyet göstermektedir. Geniş makine imalat sektörünün bulunduğu ilimizde uzman kodrosu ile kendi özgün tasarımlarını yapmaktadır. Yurt dışında ve yurt içinde geniş tecrübeye sahip firmamız özellikle yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile Tübitak'tan destek almaktadır. Sürekli gelişim içinde olan genç ve dinamik kadromuz ile teknolojimizi yenilemekteyiz.

Firmamızın Ar-Ge bölümüne çok önem vermekte ve cirosunun önemli bir kısmını Ar-GE yatırımlarında kullanmaktadır. Bu konuda imal ettiğimiz Çift vidalı ekstrüderler sürekli çalıştırılarak birçok kompaund malzemede test edilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını sorunsuz karşılayabilecek yeni buluşlar yapılarak Patent başvurularımız olmaktadır.

Güvenililirliği prensip edinmiş olan firmamız insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim ilkesiyle müşterilerimizi iş ortağı olarak idrak etmekteyiz.